MÖBLER / Kistor / Kista 12732339
nr 1273 2339
Kista
1747, Furu. Bredd: 95 cm. Djup: 55cm, höjd: 59cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 september 2019
kl 20:12:51
150 kr
200 kr
300 kr
Pakistanska mattor
Kista
Kondition: slitage, skador
nr 1273 2339
Kista
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 350 kr |
måndag 2 september 2019 |
Pakistanska mattor